ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Диаметър Ф5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
РАЗМЕР: 50 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
ТИП: PH 3
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 10X42MM GADGET
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 10X42MM GADGET / 330583
Материал: Хром – ванадиева стомана
Дължина: 42 мм
Размер на шестограмна вложка: 10 мм
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 100, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738509
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180714
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф35MM
Размер Ф35
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х300ММ /2204618300 Свредло за бетон 18х300мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х300мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM / 153605
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 100mm