ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф5 УДЪЛЖЕНО ВЮРТ / А062950“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож за зеге за дърво
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 33ММ / 728469 Боркорона за керамични плочки 33мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 33мм
Предназначение За керамични плочки
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.8ММ / 7174809
Диаметър 4.8 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680 Свредло за бетон Gross 10х300мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х160ММ / 70661 Свредло за бетон Gross 8х160мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 8х160мм
Марка Gross
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
ДИСК MATRIX ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX / 732199
732199 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS / 154816