ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х160ММ / 70661“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22 / 162202
Марка: EUROMASTER Код на продукта: 162202 162202 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ 230 Х 3 ММ РОДЕКС / SRM230
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230ММ РОДЕКС / RS6230
Материал: Карбофлекс
Бърз преглед
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
МАТЕРИАЛ МЕСИНГ
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 50.00 мм
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER / 139971
Диаметър ф115мм
Резба на гайката  М14/ф8
БОРКОРОНА CARBIDE Ф43 / 157759
БОРКОРОНА CARBIDE Ф43 / 157759
Размер ф13
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ / 157686
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
Работна дължина 101мм