ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 33ММ / 728469“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
Сравняване
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
МОДЕЛ: RD-PC03
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х450MM / 153652
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 400mm
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A / 155406
155406 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A
Четка за бормашина плоска
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 75MM (3)“““ / 170105
Диаметър 75 mm
Захват Конус
Материал Месинг
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40 / C057878040
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р40
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ Шкурка с отвори ф125мм - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив P320
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.