ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS / 154816“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ /2204606260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-100
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-100 / 164104
164104 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-100
Купи
Бърз преглед
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P120 / C0578780120
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р120
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 75ММ / 2290531475 Диамантена корона за плочки М14 75мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 75мм
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RAIDER RD-SB29
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RD-SB28 / 163135
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 190Х24TХ20.0MM RD-SB28
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339 Направено е от инструментална легирана стомана марка Р4М4Х2. Размерът му е ф3.3 мм. Твърдостта на режещи ръбове е 62-65 HRc.
Размер Ф3.3мм
Твърдост 62-65 HRc
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 10 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710079
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло