ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
Сравняване
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ Шкурка с отвори ф125мм - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив P320
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 80ММ GRONE /2204800080
БОРКОРОНА С ВОДЕЩО СВРЕДЛО 80ММ GRONE /2204800080 Боркорона с водещо свредло 80мм - боркорона за бетон с водещо свредло SDS plus. Висококачествена боркорона, предназначена за ударно пробиване на отвори в твърди материали.
Размер 80мм
Марка Grone
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159 Свредло за дърво плоско, 24mm, 6-стен, 704159, MTX
  • Модел:TD704159
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:2.52cm x 4.09cm x 2.52cm
  • SKU:TD704159
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX ЗА СУХО РЯЗАНЕ 125 Х 22,2 ММ / 731799
  • Модел:TD731799
  • Тегло с опаковка:0.50kg
  • Опаковка:21.00cm x 4.00cm x 3.70cm
  • SKU:TD731799
  • EAN:4044996044194
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM / 153602
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 6mm
  • Работна дължина: 100mm