ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х600ММ / 2204612600 Свредло за бетон 12х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 12х600мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170101
170101 ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)"""
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Нож за зеге за дърво&метал "T" 10бр. к-т
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 60, 75 Х 457 / 742769
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 83ММ MTX / 728569
  • Боркороните са направени от въглеродна стомана
Размер 83мм
Предназначение За керамични плочки
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 80 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 80 5 БРОЯ / 184103
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р80
  • 5 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011 Свредло за бетон 8х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8х110мм