ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ГЪБА ЗА ПОЛИРАНЕ Ф180MM / 155801“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА ШЛАЙФАНЕ РайдерПро180X22.2MM
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА ШЛАЙФАНЕ 180X22.2MM / 209932
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Диаметър на диска: 180mm
  • Тип: Диамантен - Шлайфане
РАЗМЕР: 3 х 240 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 4мм
Покритие Титанов нитрит
ШКУРКА СИЛИЦИЕВА 120, 115 Х 280 ММ, HARDY
ШКУРКА СИЛИЦИЕВА 120 115 Х 280 ММ HARDY / 1010120512
Шкурка
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 8 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 8мм
Покритие Титанов нитрит
Размер 230 х 2 х 22.2мм