ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х110ММ / 2204506110 Свредло за бетон 6х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х110мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф32Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф32Х450MM / 153649
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф32Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 32mm
  • Работна дължина: 400mm
Диаметър Ф6.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM / 153672
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 400mm
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658