ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM / 153672“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM / 153640
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 150mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 13
НАКРАЙНИК TOPMASTER ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM / 338605
Купи
Бърз преглед
ГАТЕРНО НОЖЧЕ ЗА ОБРАЗНО РЯЗАНЕ ВЮРТ
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 2ММ / 7172009
Диаметър 2 mm
Покритие Титанов нитрит
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08 / 162103
162103 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф8.0MM 1 БРОЙ / 157692
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 6,5 Х 110 ММ ,ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710099
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Изработени от стомана клас 40Х.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф6Х110MM / 153656
ДЪЛЖИНА 110 мм.
ДИАМЕТЪР 6 мм.