ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
Сравняване
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704109
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 18 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM / 157764
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
ДИАМЕТЪР: ф 4 мм
ЗАХВАТ: Цилиндричен
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: Стъкло/керамика
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339 Направено е от инструментална легирана стомана марка Р4М4Х2. Размерът му е ф3.3 мм. Твърдостта на режещи ръбове е 62-65 HRc.
Размер Ф3.3мм
Твърдост 62-65 HRc
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
НАКРАЙНИЦИ КОМПЛЕКТ GADGET 33 БРОЯ / 390706
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
  • Брой в комплект: 33 бр.
  • Магнит: не
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 1/4"
  • Дължина: 25 mm
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
ОПИСАНИЕ Подходящ за рязане в: Дърво
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 190Х60ТХ30MM / 163148
Подходящ за рязане в:
  • Дърво
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 40, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738359
ДИСК ЛАМЕЛЕН ШЛИФОВЪЧЕН P60 115 X 22MM / MTX
ДИСК ЛАМЕЛЕН ШЛИФОВЪЧЕН P60 115 X 22MM / MTX / 740289
РАЗМЕР: 115 х 22 mm