ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM
Сравняване
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM / 153676
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 300mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 4.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х260
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6.5Х210 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6.5 х 210 мм
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100 / 164121
164121 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2 БРОЯ /157678
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2БРОЯ Комплект - 2бр.