ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 190Х60ТХ30MM / 163148“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ / 180704
  • Размер: 115 мм
  • К80
  • 10 броя в комплект
Размер Ф22
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм
Свредло за бетон 16х310мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х310мм
БИТОВЕ PH1 50ММ / 113869
Размер 50мм
Твърдост 53–54 HRc
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269 Свредло за бетон двойна спирала 6х210 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х210 мм
Диаметър Ф5.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.2MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.2MM 2 БРОЯ /157683
  • Диаметър: 3.2 мм.;
  • Обща дължина: 65 мм.;
  • Дължина на свредлото: 36 мм.;