ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 210Х60TX30MM
Сравняване
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 210Х60TX30MM / 163115
  • ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР
  • 210Х60TX30MM
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 210 ММ /2204612210
  • Предназначено за пробиване на дупки в твърди материали: бетон, камък, тухла.
  • Опашка - SDS PLUS.
  • Високочестотна закалка.
Купи
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX ЗА МОКРО РЯЗАНЕ 125 Х 22,2 ММ / 731859
  • Производител: MTX Germany
Диск диамантен за мокро рязане, непрекъснат ръб, 125х22,2mm - произведено в Тайван.
Марка Grone
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60 / 164119
164119 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм