ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА, С ВЪНШНА РЕЗБА М14 140X600
Сравняване
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА, С ВЪНШНА РЕЗБА М14 140X600 / 0860830140
  • С външна резба М14
  • Дължина: 600 мм
  • Диаметър: 140 мм
  • Материал: стомана
  • Предназначение: за циментови разтвори
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
Размер Ф25
Бърз преглед
БЯЛА ШКУРКА Р60
БЯЛА ШКУРКА Р60
Цвят Бял
Марка Оргахим
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM / 153607
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 250mm
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 60 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180101
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х210ММ / C0648778021
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х210ММ / C0648778021 Свредло за бетон 8х210мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8 х 210 мм
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03 / 162110
162110 ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.