ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
Сравняване
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM /153817
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM
  • Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
Размер Ф73
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
БОРКОРОНА HSS Ф67 / 157831
БОРКОРОНА HSS Ф67 / 157831
Размер Ф67
ДИСК КЕРАМИЧЕН ПП 200 Х 20 Х 32 10С F1
Керамиченият диск се предлага с преходни втулки позволяващи монтиране на ос с диаметър 16 мм, 20мм, 25,4мм или 32мм.
Предназначение Шлайфане на стомани и сплави
Серия ПП
СВРЕДЛО SDS+ PROFESSIONAL Ф6.5 Х 320 ММ МАРИНА / 163290560
ДИАМЕТЪР 6,5 мм.
ДЪЛЖИНА 320 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm