ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 6 ВАЛЕРИЙ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х210 KINETIX / MTS21008
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
Предназначение Рязане на алуминий
Купи
Бърз преглед
ВОДАЧ ЗА БОРКОРОНА RAIDER SDS-PLUS 170 ММ
ВОДАЧ ЗА БОРКОРОНА RAIDER SDS-PLUS 170 ММ / 154811
Вид: Водач за боркорона
Предназначена за рамери: от 0 до 170 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P8 / 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049 Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 80, 125mm, 5бр, 738049, MTX
  • Модел:TD738049
  • Тегло с опаковка:0.04kg
  • Опаковка:2.60cm x 3.00cm x 2.80cm
  • SKU:TD738049
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 2.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър ø12 mm
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ / 157698
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.2 мм
  • Обща дължина: 65 мм
  • Дължина на свредлото: 36 мм