ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.2 MM 2 БРОЯ / 157698“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60 / 164102
164102 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-60
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО CF
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО CF
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО CF Нож зеге за дърво CF - нормален.
Предназначение За дърво
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ /1050302218
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P180
  • 8 отвора
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 310 ММ /2204610310
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 310 ММ
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р800
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm