ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА АЛУМИНИЙ 125Х1Х22“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.5MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.5MM 1 БРОЙ / 157687
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04 / 162102
162102 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710449
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS
Диаметър Ф3.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Диаметър Ф7.5
Работна дължина 101мм
Размер 1/2
Марка Matrix
КОМПЛЕКТ НАКРАЙНИЦИ 8 БРОЯ
Комплект от 8 броя накрайници Grone, изработени от стомана. Вложка за накрайник от Хром-ванадиева стомана. Размер на битове: Ph0; Ph1; Ph2; Ph3; SL5; SL6; SL7  / дължина 25 мм. Дължина на държач: 60 мм
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM