ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM / 153602“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM / 153628
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф20Х350MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 20mm
  • Работна дължина: 300mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х600ММ / 2204610600 Свредло за бетон 10х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 10х600мм
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22 / 162202
Марка: EUROMASTER Код на продукта: 162202 162202 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х110ММ / 2204506110 Свредло за бетон 6х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х110мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф8.0MM 1 БРОЙ / 157692
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф6.0MM 1 БРОЙ / 157689
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм