ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180714“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125
Сравняване
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878560
Марка: Wurth
Тегло: 0.07 KGS
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х260MM / 153667
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 10 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05 / 162105
162105 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х110ММ / C0648778011 Свредло за бетон 8х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8х110мм
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11 / 162112
162112 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 14Х260ММ / 2204614260 Свредло за бетон 14х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Предназначение За бетон
Размер 14х260мм
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х260MM / 153663
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.