ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM / 153622“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM / 153606
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 150mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ГЪБА ЗА ПОЛИРАНЕ Ф180MM
ГЪБА ЗА ПОЛИРАНЕ Ф180MM / 155801
  • Гъба за полирмашина Raider е с диаметър 180 мм. Подходящо е и за полиращи машини и на други марки.
  • Диаметър Ø, mm:180
  • Предназначение:Полиране
  • Размери:18 x 8 x 18 см
ДИСК MATRIX ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ, 230Х22 ММ
Техническа характеристика:
  • Размери: 180 - 230 х 22.2 мм
  • За сухо рязане на бетон, железобетон, мрамор
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА МЕТАЛ И ДЪРВО 110ММ
БРОЙ ЗЪБИ: 25 броя
ДЕБЕЛИНА НА ДИСКА: 2.5 мм
ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: 110 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х210MM / 153603
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 150mm
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 18 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709129
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM / 153671
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 300mm