ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х120ММ / 708609“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Марка Grone
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 18Х210 / MTS21018
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K 60 / 183503
Описание, детайли - Raider Шкурка ламелна за бормашина Ф60мм K60 - Raider (183503)
Ламелна шкурка за бормашина Raider. Размер Ф60 мм. Едрина на зърното - K60.
Работна дължина 101мм
Диаметър ф14мм
Материал HSS стомана
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
КЛЮЧ ЗА ПАТРОННИК НА БОРМАШ. 13MM RAIDER RD-KC08
СВРЕДЛО ПЛОСКО ЗА ДЪРВО 35ММ / 704279 Свредло плоско за дърво 35мм - свредлото притежава 6-стенна опашка.
Размер 35мм
Предназначение За дърво
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM / 153674
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 150mm