ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
Сравняване
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6,5 Х 260ММ /2204565260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6,5 Х 260ММ
Размер 80 х 400 мм.
Производител MTX
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
Патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА С КЛЮЧ 3-16 ММ MATRIX / 168199
  • Конусното закрепване на патронника позволява използването му за пробивни машини
  • Има специален ключ, който позволява бърза смяна на свредлото.
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 12 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710429
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm