ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)"""
Сравняване
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)“““ / 172103
  • Външен диаметър: 200 mm
  • Материал: Месинг
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405
  • С лагер
  • Диаметър на опашката: Ф8мм
  • Размер на фрезера: 9.5 х 38мм
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА ШЛАЙФАНЕ РайдерПро180X22.2MM
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА ШЛАЙФАНЕ 180X22.2MM / 209932
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Диаметър на диска: 180mm
  • Тип: Диамантен - Шлайфане
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х500ММ / 2204620500 Свредло за бетон 20х500мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х500мм
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
Размер Ф35
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф35MM