ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО 3 ВЮРТ / А0608116234“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър ø12 mm
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM / 153602
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 6mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
Шкурка
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф3 (30X70MM) /157724
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф3 (30X70MM)
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 33ММ / 728469 Боркорона за керамични плочки 33мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 33мм
Предназначение За керамични плочки
Патронник за бормашина
ПАТРОННИК MATRIX ЗА БОРМАШИНА, С КЛЮЧ, 1,5-13 ММ, 1/2″/ 168179
  • Свалянето и поставянето на приставките се прави с помощта на патронния ключ
  • Предназначен е за електро-, пневмоинструмент.
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710449
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM / 154605
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 35 mm