ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.2ММ / 7173209
Сравняване
Диаметър 3.2мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 80 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 80 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180112
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 24 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709189
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
Диаметър Ф5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Свредло за бетон, стоманобетон и тухла Ф6.5 х 210 х 160мм SDS Plus
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 160 ММ /2204606160
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 67ММ / 728529 Боркорона за керамични плочки 67мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 67мм