ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159 Свредло за дърво плоско, 24mm, 6-стен, 704159, MTX
  • Модел:TD704159
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:2.52cm x 4.09cm x 2.52cm
  • SKU:TD704159
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р600
Купи
Бърз преглед
АДАПТЕР RAIDER / 159916
АДАПТЕР RAIDER / 159916
 Предназначение за бетон, за гранит
Вид SDS-Plus
Свредло за бетон, 10 х 120 mm, 3-стенна опашка
Размер 230 х 2 х 22.2мм
Предназначение За метал
Серия SWATYCOMET
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 7ММ / 7177009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 7 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 7мм
Покритие Титанов нитрит
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM