ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ВОДНА ШКУРКА 23Х28СМ Р600“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ / 184105
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Лентов шлайф
  • Размер на шкурката: 93x230mm
  • Тип: Силициев карбид
  • Броя: 5
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER / 139971
Диаметър ф115мм
Резба на гайката  М14/ф8
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K 60 / 183503
Описание, детайли - Raider Шкурка ламелна за бормашина Ф60мм K60 - Raider (183503)
Ламелна шкурка за бормашина Raider. Размер Ф60 мм. Едрина на зърното - K60.
БЯЛА ШКУРКА Р40
БЯЛА ШКУРКА Р180
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р180
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
Размер Ф6
Брой 5 бр в комплект
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ / 158304
  • 15 бр. Фрези за оберфреза подредени в удобна кутийка.
  • Фрезерите в съчетание с фрезата на Райдер са много добър помощник на всеки дърводелец.
  • С тях може да правите каквото си поискате върху дървото.
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм