ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФИНА ШКУРКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ Ф125“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
РАЗМЕР: 6 х 330 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ СЕГМЕНТИРАН 180 Х 22.2ММ / 731759 Диск диамантен за сухо рязане, сегментиран, 180х22,2mm, 731759, MTX
  • Модел:TD731759
  • Тегло с опаковка:0.15kg
  • Опаковка:2.90cm x 3.80cm x 2.90cm
  • SKU:TD731759
Купи
Бърз преглед
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180116
180116 ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БР
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ / 157733
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ
  • С цилиндрична опашка За чист отвор в дървото
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 67ММ / 728529 Боркорона за керамични плочки 67мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 67мм
Предназначение За керамични плочки
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM / 153602
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 6mm
  • Работна дължина: 100mm
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM / 139503