ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 6.0 Х 330 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Диаметър Ф13
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВОДАЧ ЗА BI-МЕТАЛНИ БОРКОРОНИ RAIDER HEX ОПАШКА ЗА Ф32-200M / 157757
ЗАХВАТ HEX
ПРИЛОЖЕНИЕ за метал и дърво
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ за BI-метални боркорони Ø 32-200 мм
РАЗМЕР 5/8" (16мм)
Купи
Бърз преглед
ДИСК ПОДЛОЖЕН, САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА 125 ММ
  • Тегло: 0.01kg
  • Размери: 3.40cm x 0.60cm x 3.10cm
Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване Изчислено е на ударно пробиване Инструментът е направен от стомана марка 40Х Свредло с две подсилени спирали позволява да подобри отстраняването на продуктите от пробиване и намалява натоварване върху перфоратора Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MTX 10 Х 160 ММ ДВОЙНА СПИРАЛА / 710229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
Диаметър Ф3.0
Работна дължина 101мм
Диаметър Ф4.5
Работна дължина 101мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 10 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 10мм