ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
Сравняване
НАКРАЙНИЦИ КОМПЛЕКТ GADGET 33 БРОЯ / 390706
НАКРАЙНИЦИ К-Т 33БР. GD
  • Брой в комплект: 33 бр.
  • Магнит: не
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 1/4"
  • Дължина: 25 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 310 ММ /2204612310
СВРЕДЛО SDS PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 310 ММ
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22 / 162202
Марка: EUROMASTER Код на продукта: 162202 162202 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180116
180116 ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БР
Диаметър Ф4.2
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI / 150680
  • Спираловиден канал намаляващ вибрациите и осигуряващ по-бързо пробиване в материала
  • Диаметър 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM
ПРЕДПАЗИТЕЛ ЗА ПРАХОУЛАВЯНЕ ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125MM / 139503