ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож за зеге
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO / 155609
  • Захват: B&D
  • Предназначение: Многофункционални инструменти
  • Размер: 93 mm
  • Разфасовка: 10 бр.
Размер Ф8
ДИСКОВИ ШКУРКИ HARDY TS30R Р150 Ф225 ММ 8 ОТВОРА 3 БРОЯ /1050302215
АБРАЗИВНОСТ 150 мм
ДИАМЕТЪР 225 мм
ОТВОРИ 8
СВРЕДЛО RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM / 153809
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф3 MM 2 БРОЯ / 157731