ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM / 153809“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Стъргало с 10 ножчета TMP
Сравняване
СТЪРГАЛО TOPMASTER С 10 НОЖЧЕТА / 379904
  • Бърза и лесна смяна на резците
  • Подходящо е за отстраняване на лепила или боя от стъкло или метални повърхности
  • Изключително здрав режещ диск с високи експлоатационни показатели.
  •  Подходящ за рязане на неръждаема стомана и инокс.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х310 е с диаметър 12 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
БОРКОРОНА CARBIDE Ф33 / 157758
БОРКОРОНА CARBIDE Ф33 / 157758
Размер Ф33
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM / 154402
  • Размер: 12.7 мм
  • Oпашка 8 мм
  • С лагер
  • За дърво
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM)
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM / 154605
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 35 mm
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм