ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Четка за бормашина
Сравняване
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф85MM С ВОДАЧ SDS-PLUS / 154816
Купи
Бърз преглед
АКСЕСОАРИ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ 10БРОЯ
Захват: B&D
Предназначение: Многофункционални инструменти
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX , 22 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710529
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM / 153639
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 150mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х210ММ / 710299 Свредло за бетон 10х210мм - двойна спирала, произведен от марката Matrix.
Размер 10х210мм
Марка Matrix
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125 ЗА НЕРЪЖД. СТОМАНА P80 ВЮРТ
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878580
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P80
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709