ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878580“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM / 160118
160118 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM
ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 181104
181104 ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БР
ГАТЕРНО НОЖЧЕ ЗА ОБРАЗНО РЯЗАНЕ ВЮРТ
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Диаметър Ф5.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
ДЛЕТО-ЛОПАТКА SDS-PLUS 14Х250MM
ДЛЕТО-ЛОПАТКА SDS-PLUS 14Х250MM / 154007
  • За къртач
  • Размери: 18 х 300 х 50мм
  • Опашка със захват SDS-Max
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662 Свредло за бетон Gross 10х160мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х160мм
Марка Gross
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM / 153668
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф10Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 300mm