ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА CARBIDE Ф33 / 157758“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE B
Сравняване
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE B / 158301
Комплект RAIDER от 5 броя фрезери за оберфреза с размер ф8 мм, тип B. Предлагат се в красива и удобна за пренасяне дървена кутия.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704209
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 28 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА/A2 НЕРЪЖД Ф115Х1
ДИСК WURTH ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА /A2 / C0669141150
Размер: 115х1,0х22,23 мм
Каталожен номер: c0669141150
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
МОДЕЛ: RD-PC03
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р500
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P150 5 БРОЯ / 184106
  • Дължина – 93 мм
  • Ширина – 230 мм
  • P 150
БИТОВЕ PH1 50ММ / 113869
Размер 50мм