ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
Сравняване
МАТЕРИАЛ МЕСИНГ
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 50.00 мм
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 8 Х 300 ММ /2204608300
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 8 Х 300 ММ
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х210 е с диаметър 12 мм и L1: 210 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ / 180705
  • Размер: 115 мм
  • К 100
  • 10 броя в комплект
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 150 /VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 150 /VELCRO/ 5PCS. / 180729
Спецификация:
  • Абразивност: 150mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
СВРЕДЛО SDS+ PROFESSIONAL Ф6.5 Х 320 ММ МАРИНА / 163290560
ДИАМЕТЪР 6,5 мм.
ДЪЛЖИНА 320 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф8.0MM 1 БРОЙ / 157692
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm