ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM / 153633“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 2БРОЯ 240X19X1.5MM (5ММ)
Сравняване
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 2БРОЯ 240X19X1.5MM (5ММ) / 155502
  • Дължина: 240 mm
  • Захват: Стандартен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Саблевиден трион
  • Работна дължина: 240 mm
  • Стъпка: 5 tpi
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 16MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC13
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА 1/2 16MM С КЛЮЧ RD-KC13 / 139001
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04 / 162102
162102 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM /153615
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM Свредлото на Raider е подходящо за пробиване в бетон и зидария. Моделът е предназначен за перфоратори с SDS Plus захват.
АКСЕСОАРИ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ 10БРОЯ
Захват: B&D
Предназначение: Многофункционални инструменти
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 12ММ / 2290531412 Диамантена корона М14 12мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 12мм
Марка Grone
Диаметър Ф8.5
Работна дължина 101мм