ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф3.5 ВЮРТ / А0624735“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 125 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM / 153804
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА,P 60, 75 Х 533 ММ / 742829
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ / 180703
  • Размер: 115 мм
  • К60
  • 10 броя в комплект
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ 125 Х 1 МЕТАЛ И ИНОКС TYROLIT
Описание Диск за рязане на метал
Външен диаметър 125 мм
Вътрешен диаметър 22 мм
Дебелина 1 мм
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM / 153676
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 300mm
Шестостенно шило SDS - PLUS 14x250mm Hardy.
ШЕСТОСТЕННО ШИЛО SDS-PLUS 14 Х 250 ММ / 2204702500