ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Патронник за бормашина
Сравняване
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА БЪРЗОЗАТЯГАЩ 2-13 ММ MATRIX / 168079
  • Модел:TD168079
  • Тегло с опаковка:0.19kg
  • Опаковка:26.50cm x 2.70cm x 1.80cm
  • SKU:TD168079
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 125X22.2MM RD-DD01
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 125X22.2MM RD-DD01 / 162104
162104 ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 125X22.2MM RD-DD01
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN Ф3.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х400ММ MATRIX / 2204612400
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х400ММ / 2204612400 Свредло за бетон 12х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка Matrix
Предназначение За бетон
Размер 12х400мм
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К60 С 6 ОТВОРА 10БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К60 С 6 ОТВОРА 10БРОЯ / 180713
  • Абразивност: 60 mm
  • Диаметър: 150 mm
  • Отвори: 6 бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10 бр.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ / 157700
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 4 мм
  • Обща дължина: 75 мм
  • Дължина на свредлото: 43 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 4мм