ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 125X22.2MM RD-DD01 / 162104“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
диск твърд за ъглошлайф ф125
Сравняване
ДИСК ТВЪРД ЗА ЪЛОШЛАЙФ Ф125 ММ HARDY / 1006590125
ДИСК ТВЪРД ЗА ЪЛОШЛАЙФ Ф125 ММ HARDY / 1006590125 Диск твърд, за ълошлайф Ø125мм Hardy 1006-590125
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ГАТЕРНО НОЖЧЕ ЗА ОБРАЗНО РЯЗАНЕ ВЮРТ
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 125Х22.2ММ / 73003 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 125х22.2мм
Марка Gross
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р 60 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 60 5БРОЯ / 183112
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ДИСК ЗА ЪГЛОШЛАЙФ CARBIDE MULTI WHEEL 115X22.2MM
ДИСК ЗА ЪГЛОШЛАЙФ CARBIDE MULTI WHEEL 115X22.2MM / 160153
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3Х22.2MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3Х22.2MM RDP / 160123
160123 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3Х22.2MM RDP
УНИВЕРСАЛНА БЪРКАЛКА HARDY 85 Х 400 ММ
УНИВЕРСАЛНА БЪРКАЛКА HARDY 85 Х 400 ММ / 0860920085
УНИВЕРСАЛНА БЪРКАЛКА HARDY 85 Х 400 ММ От стомана със шестостенен захват на марката Hardy.
  • Диаметър: 85 мм
  • Дължина: 400 мм
  • Материал: стомана
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM /153817
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф25Х1000MM