ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 60 5БРОЯ / 183112“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM / 154602
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 20 mm
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Изработени от стомана клас 40Х.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
Бърз преглед
БОРКОРОНА DIAMOND Ф25 / 157778
БОРКОРОНА DIAMOND Ф25 / 157778
Размер Ф25
КЛЮЧ ЗА ПАТРОННИК
КЛЮЧ MATRIX ЗА ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 10 ММ / 168859
  • T-образният ключ е предназначен за монтиране на свредла в патронници
  • Пластмасовото покритие ви позволява да не приплъзвате ключа в ръката си.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 150, 75 Х 533 / 742869
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм