ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6 Х 110 ММ /710039“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Сравняване
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM /153648
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 10 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180720
  • Размер: 115 мм
  • К 240
Свредло RAIDER за бетон с SDS Plus захват и размери ф8 х 210 мм.
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 8 Х 210 ММ /2204608210
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658