ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN
Сравняване
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN / 157108
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Комплект свредла за метал с титаниево покритие 19бр.
  • Размери:От ф1.0 до 10мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 35 БРОЯ
ФРЕЗЕРИ RAIDER ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 35 БРОЯ / 158305
  • Фрезерите в съчетание с фрезата на Райдер са много добър помощник на всеки дърводелец.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х110ММ / 2204506110 Свредло за бетон 6х110мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х110мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm
Покритие Титанов нитрит
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM / 183505
Марката инструменти Raider е позната и утвърдена на пазара в България от повече от 12 години със съотношението си между ниска цена и качеството което получавате. 183505 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Диаметър Ф4.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
CONDOR СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 5.5 ММ
РАЗМЕР: 5.5 мм