ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „CONDOR СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 5.5 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
Размер Ф73
БОРКОРОНА ЗА ЛАМАРИНА Ф35 / 154802 Боркорона за ламарина Ф35 - изработена от високоскоростна стомана. С диаметър на пробиваният отвор: 35mm. Подходяща за тънка ламарина.
Размер Ф35
Предназначение За ламарина
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7MM H50.8MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7MM H50.8MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154406
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 50.8mm
  • Широчина: 12.7mm
  • С лагер
  • За дърво
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 40, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738359