ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7MM H50.8MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154406“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
Сравняване
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм
  • Захват: SDS Plus
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662 Свредло за бетон Gross 10х160мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х160мм
Марка Gross
Бърз преглед
Шкурка
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 8.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 13MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC03
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm