ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ДИСКОВА 100 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, БРОЯ 3
ШКУРКА ДИСКОВА 100 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, БРОЯ 3 / 1050302210
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P100
  • 8 отвора
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08 / 162103
162103 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 115X22.2MM RD-DD08
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 255Х100ТХ25.4MM ЗА АЛУМИНИЙ
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 255Х100ТХ25.4MM ЗА АЛУМИНИЙ / 163118
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM / 153623
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 400mm
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф4.2MM 1БРОЯ / 157686