ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM / 153607
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 250mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM /153812
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
Размер 10мм
Марка Grone
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX, 14 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Диск за шлайфане Райдер Про 230х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230Х6Х22.2MM RDP / 160147
Диск за шлайфане 230х6х22.2mm RDP
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 230mm
  • Тип: Шлайфане
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф8.0MM 1 БРОЙ / 157692
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х160ММ / 70662 Свредло за бетон Gross 10х160мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х160мм