ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 10ММ / 2290531410“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер 115 х 1 х 22.2мм
Предназначение За метал
Серия SWATYCOMET
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
Бърз преглед
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
БОРКОРОНА DIAMOND Ф10 / 157776
Размер Ф10
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH 14Х210ММ / 710339
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH 14Х210ММ / 710339 Свредло за бетон 14х210мм- в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 14х210мм
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER / 139971
Диаметър ф115мм
Резба на гайката  М14/ф8
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 80 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 80 5 БРОЯ / 184103
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р80
  • 5 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm